Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

İlanlarınıza yer veren, ücretli bir ilan sitesi olan devremulkpazari.com ile güvenli bir şekilde ilanlarınızı yayınlama imkânına sahipsiniz. Bana özel, ücretli ilan ver, mağaza aç, mağazalar ve arama butonu sayesinde aradığınız her şeye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz, dilediğiniz her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Siteye facebook üzerinden de ulaşabilir aynı zamanda haberler başlığı altındaki yazıları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.


devremulkpazari.com  Kullanım Koşulları

Her alanda bazı kurallar ve düzenlemeler bulunduğu gibi bu kurallar devremulkpazari.com  içinde geçerlidir. Web sitesi içeriğinde yer alan göreceğiniz her şey için yayıncı hakları koruma altındadır. Web sitemizde yer alan görüntüler, grafikler, görseller, ses dosyaları, metin ve animasyonlar için saklama, kopyalama, değiştirme ve çoğaltma konusunda izin verilmemektedir. devremulkpazari.com  üzerindeki tüm yayınların telif hakları korunmakta ve dikkate alınmaktadır..devremulkpazari.com  adresinin marka ve logusu, devremulkpazari.com tarafından üretilmiş tüm ürünler ilgili bütün haklar devremulkpazari.com  adresine aittir. Bu ürünlere ilişkin olan ve bu web sitesi üzerinde yer alan grafik, resim, metin ve video gibi tüm araçlar devremulkpazari.com  izni olmadan çoğaltılamaz, 


Üyelik sözleşmesi, gizlilik politikaları, güvenli alışveriş yapmanın ipuçlarına ulaşabileceğiniz bu başlıklarda kullanım koşullarının detaylarını da bulabilirsiniz. İletişim adresleri üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Bu web sitesi epa turizm ve gayrimenkul limited şirketine aittir